Poz. 1 - Piazza - Wieża zegarowa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 187: | Linia 187: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +9% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +9% | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +7% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +7% | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 420 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 108 000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +9% | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +9% | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +7% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production.png}} Zbieranie monet<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker.png}} Atak armii atakującej<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production.png}} Zbieranie monet<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker.png}} Atak armii atakującej<br> |
Wersja z 10:20, 23 kwi 2020
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x2Property "Size" (as page type) with input value " 3x2" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Zestaw: | Zestaw Piazza | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Epoka Brązu | 170 | 30 | +4% | +4% | +2% |
Epoka Żelaza | 260 | 48 | +4% | +4% | +2% |
Wczesne Średniowiecze | 310 | 120 | +4% | +4% | +2% |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | 240 | +5% | +5% | +3% |
Jesień Średniowiecza | 420 | 360 | +5% | +5% | +3% |
Epoka Kolonialna | 490 | 600 | +5% | +5% | +3% |
Epoka Przemysłowa | 550 | 1 200 | +6% | +6% | +4% |
Epoka Postępowa | 610 | 1 800 | +6% | +6% | +4% |
Modernizm | 650 | 3 000 | +6% | +6% | +4% |
Postmodernizm | 730 | 4 800 | +7% | +7% | +5% |
Współczesność | 850 | 7 200 | +7% | +7% | +5% |
Epoka Jutra | 1 030 | 12 000 | +7% | +7% | +5% |
Przyszłość | 1 320 | 19 200 | +8% | +8% | +6% |
Arktyczna Przyszłość | 1 590 | 28 800 | +8% | +8% | +6% |
Oceaniczna Przyszłość | 1 950 | 36 000 | +8% | +8% | +6% |
Wirtualna Przyszłość | 2 540 | 48 000 | +9% | +9% | +7% |
Epoka kosmiczna: Mars | 4 060 | 78 000 | +9% | +9% | +7% |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 4 420 | 108 000 | +9% | +9% | +7% |
Zbieranie monet
Zbieranie zaopatrzenia
Atak armii atakującej