Poz. 1 - Piazza - Kawiarnia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 223: | Linia 223: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 175 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 175 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 16 090 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 16 090 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 589 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 144 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 44 400 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 196 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 17 120 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
|} | |} |
Wersja z 12:32, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x2 | ||||||||||||
Zestaw: | Zestaw Piazza | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | 1 x | 2 x | 3 x | |||
Epoka Brązu | 45 | 30 | 300 | 3 | 270 | 1 |
Epoka Żelaza | 96 | 48 | 700 | 4 | 650 | 1 |
Wczesne Średniowiecze | 147 | 120 | 1 200 | 4 | 1 080 | 1 |
Rozkwit Średniowiecza | 206 | 240 | 1 700 | 5 | 1 510 | 1 |
Jesień Średniowiecza | 271 | 360 | 2 200 | 6 | 2 000 | 1 |
Epoka Kolonialna | 342 | 600 | 3 400 | 7 | 2 540 | 1 |
Epoka Przemysłowa | 417 | 1 200 | 4 200 | 9 | 3 080 | 1 |
Epoka Postępowa | 498 | 1 800 | 5 100 | 12 | 3 620 | 1 |
Modernizm | 584 | 3 000 | 6 400 | 18 | 4 210 | 1 |
Postmodernizm | 673 | 4 800 | 8 000 | 24 | 4 810 | 1 |
Współczesność | 767 | 7 200 | 10 400 | 35 | 5 400 | 1 |
Epoka Jutra | 865 | 12 000 | 12 100 | 47 | 6 050 | 1 |
Przyszłość | 967 | 19 200 | 13 800 | 62 | 6 640 | 1 |
Arktyczna Przyszłość | 1 073 | 28 800 | 15 700 | 79 | 7 290 | 1 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 181 | 36 000 | 17 700 | 96 | 7 990 | 1 |
Wirtualna Przyszłość | 1 294 | 48 000 | 19 800 | 114 | 8 640 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 2 048 | 78 000 | 33 100 | 134 | 13 990 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 2 224 | 108 000 | 36 700 | 155 | 15 010 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 2 404 | 126 000 | 40 500 | 175 | 16 090 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 2 589 | 144 000 | 44 400 | 196 | 17 120 | 1 |