Ponadczasowe dojo – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 10 130 | |||
| 13 - 20 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 12 660 | |||
| 16 - 25 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 15 190 | |||
| 19 - 30 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:02, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 45 | 400 | 3 | 1 | 4 | 5 |
Epoka Żelaza | 72 | 1 000 | 4 | 1 | 4 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | 1 600 | 5 | 1 | 4 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | 2 300 | 6 | 1 | 4 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 540 | 3 000 | 6 | 1 | 4 | 5 |
Epoka Kolonialna | 900 | 4 600 | 7 | 1 | 4 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 1 800 | 5 700 | 10 | 1 | 4 | 5 |
Epoka Postępowa | 2 700 | 6 900 | 14 | 1 | 4 | 5 |
Modernizm | 4 500 | 8 600 | 20 | 1 | 4 | 5 |
Postmodernizm | 7 200 | 10 800 | 27 | 1 | 4 | 5 |
Współczesność | 10 800 | 14 100 | 39 | 1 | 4 | 5 |
Epoka Jutra | 18 000 | 16 300 | 53 | 1 | 4 | 5 |
Przyszłość | 28 800 | 18 700 | 64 | 1 | 4 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 43 200 | 21 200 | 78 | 1 | 4 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 54 000 | 23 900 | 89 | 1 | 4 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 72 000 | 26 800 | 108 | 1 | 4 | 5 |
Epoka kosmiczna: Mars | 117 000 | 44 700 | 132 | 1 | 4 | 5 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
Produkuje losową jednostkę z epoki budynku