Pomnik zwycięstwa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 13: | Linia 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzone w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Forge of Empires zdobyło pierwszą nagrodę na Deutscher Computerspielpreis w kategorii "Najlepsza Gra Przeglądarkowa", <br>Lato 2013 | | style="width: 70%;"| Forge of Empires zdobyło pierwszą nagrodę na Deutscher Computerspielpreis w kategorii "Najlepsza Gra Przeglądarkowa", <br>[[Lato]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Linia 88: | Linia 88: | ||
| 160 | | 160 | ||
| 6,000 | | 6,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 170 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:46, 10 sie 2018
- Odrestaurowanie podwaja zapewniane zadowolenie | |
Szczegóły | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 1x1 |
Wprowadzone w: | Forge of Empires zdobyło pierwszą nagrodę na Deutscher Computerspielpreis w kategorii "Najlepsza Gra Przeglądarkowa", Lato 2013 |