Pomnik maski weneckiej: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Wojciech przeniósł stronę Zanni Mask Statue do Pomnik maski weneckiej) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Karnawał 2018 | | style="width: 70%;"| [[Karnawał]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 571 | | 571 | ||
| 6,000 | | 6,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 682 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:51, 10 sie 2018
- Zadowolenie podwojone gdy zmotywowany | |
Właściwości | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 1x1 |
Wprowadzony w: | Karnawał 2018 |