Plac zabaw bandar: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Shelian przeniósł stronę Bandar Playground do Plac zabaw bandar) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 <br>(nie wymaga drogi) | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 <br>(nie wymaga drogi) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lato 2017 | | style="width: 70%;"| [[Lato]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
Linia 80: | Linia 80: | ||
| 280 | | 280 | ||
| 280 | | 280 | ||
| | | 1 200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
Linia 86: | Linia 86: | ||
| 300 | | 300 | ||
| 300 | | 300 | ||
| | | 2 000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
Linia 92: | Linia 92: | ||
| 310 | | 310 | ||
| 310 | | 310 | ||
| | | 3 200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
Linia 98: | Linia 98: | ||
| 360 | | 360 | ||
| 360 | | 360 | ||
| | | 4 800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
Linia 104: | Linia 104: | ||
| 440 | | 440 | ||
| 440 | | 440 | ||
| | | 8 000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
Linia 110: | Linia 110: | ||
| 530 | | 530 | ||
| 530 | | 530 | ||
| | | 12 800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
Linia 116: | Linia 116: | ||
| 610 | | 610 | ||
| 610 | | 610 | ||
| | | 19 200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
Linia 122: | Linia 122: | ||
| 710 | | 710 | ||
| 710 | | 710 | ||
| | | 24 000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 850 | |||
| 850 | |||
| 850 | |||
| 32 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 14:57, 11 sie 2018
- Motywacja i plądrowanie niemożliwe | |
Właściwości | |
Typ: | Dekoracje |
Rozmiar: | 2x2 (nie wymaga drogi) |
Wprowadzony w: | Lato 2017 |
Zestaw: | Indyjski Pałac |