Plac Zwycięzców – poz. 2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 153: | Linia 153: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189 000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189 000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +14% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +14% | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 570 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atak dla armii atakującej<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atak dla armii atakującej<br> |
Wersja z 12:24, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | ||
---|---|---|---|
Epoka Brązu | 510 | 45 | +5% |
Epoka Żelaza | 630 | 72 | +5% |
Wczesne Średniowiecze | 770 | 180 | +6% |
Rozkwit Średniowiecza | 860 | 360 | +6% |
Jesień Średniowiecza | 960 | 540 | +6% |
Epoka Kolonialna | 1 130 | 900 | +7% |
Epoka Przemysłowa | 1 270 | 1 800 | +7% |
Epoka Postępowa | 1 400 | 2 700 | +8% |
Modernizm | 1 500 | 4 500 | +8% |
Postmodernizm | 1 560 | 7 200 | +9% |
Współczesność | 1 810 | 10 800 | +9% |
Epoka Jutra | 2 200 | 18 000 | +10% |
Przyszłość | 2 640 | 28 800 | +10% |
Arktyczna Przyszłość | 3 070 | 43 200 | +11% |
Oceaniczna Przyszłość | 3 540 | 54 000 | +11% |
Wirtualna Przyszłość | 4 230 | 72 000 | +12% |
Epoka Kosmiczna: Mars | 6 770 | 117 000 | +12% |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 7 360 | 162 000 | +13% |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 7 950 | 189 000 | +14% |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 8 570 | 216 000 | +15% |
Atak dla armii atakującej