Pawilon: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 143: | Linia 143: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 208 000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 208 000 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +15% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +15% | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 11 780 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 288 000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +15% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> |
Wersja z 10:20, 23 kwi 2020
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | ||
---|---|---|---|
Epoka Brązu | 900 | 80 | +8% |
Epoka Żelaza | 1 120 | 128 | +8% |
Wczesne Średniowiecze | 1 370 | 320 | +8% |
Rozkwit Średniowiecza | 1 530 | 640 | +9% |
Jesień Średniowiecza | 1 710 | 960 | +9% |
Epoka Kolonialna | 2 010 | 1 600 | +9% |
Epoka Przemysłowa | 2 270 | 3 200 | +10% |
Epoka Postępowa | 2 490 | 4 800 | +10% |
Modernizm | 2 660 | 8 000 | +11% |
Postmodernizm | 2 770 | 12 800 | +11% |
Współczesność | 3 220 | 19 200 | +12% |
Epoka Jutra | 3 910 | 32 000 | +12% |
Przyszłość | 4 690 | 51 200 | +13% |
Arktyczna Przyszłość | 5 460 | 76 800 | +13% |
Oceaniczna Przyszłość | 6 300 | 96 000 | +14% |
Wirtualna Przyszłość | 6 770 | 128 000 | +14% |
Epoka kosmiczna: Mars | 10 840 | 208 000 | +15% |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 11 780 | 288 000 | +15% |
Zbieranie zaopatrzenia