Pawilon: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w: | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Mahatma Gandhi]] | ||
|} | |} | ||
Linia 104: | Linia 104: | ||
| 6,300 | | 6,300 | ||
| 96,000 | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 14% | |||
| 6,770 | |||
| 128,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 18:10, 10 sie 2018
- Odrestaurowanie podwaja zapewniane zadowolenie | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek kulturowy |
Rozmiar: | 4x4 |
Wprowadzony w: | Mahatma Gandhi |