Pagoda poz. 4: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 5 400 | |||
| 7 - 11 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 6 750 | |||
| 8 - 14 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 8 100 | |||
| 10 - 16 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:03, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 97 | 97 | 80 | 760 | 610 | 7 | 5 |
Epoka Żelaza | 209 | 209 | 128 | 1 820 | 1 060 | 9 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 320 | 320 | 320 | 3 040 | 1 170 | 11 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 450 | 450 | 640 | 4 260 | 1 300 | 12 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 590 | 590 | 960 | 5 620 | 1 450 | 14 | 5 |
Epoka Kolonialna | 745 | 745 | 1 600 | 8 570 | 1 710 | 17 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 911 | 911 | 3 200 | 10 670 | 1 930 | 23 | 5 |
Epoka Postępowa | 1 087 | 1 087 | 4 800 | 12 950 | 2 120 | 32 | 5 |
Modernizm | 1 274 | 1 274 | 8 000 | 16 110 | 2 260 | 46 | 5 |
Postmodernizm | 1 469 | 1 469 | 12 800 | 20 270 | 2 360 | 64 | 5 |
Współczesność | 1 674 | 1 674 | 19 200 | 26 390 | 2 740 | 92 | 5 |
Epoka Jutra | 1 886 | 1 886 | 32 000 | 30 550 | 3 330 | 124 | 5 |
Przyszłość | 2 110 | 2 110 | 51 200 | 35 020 | 3 990 | 151 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 2 340 | 2 340 | 76 800 | 39 790 | 4 640 | 183 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 2 578 | 2 578 | 96 000 | 44 870 | 5 360 | 211 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 2 822 | 2 822 | 128 000 | 50 260 | 6 400 | 256 | 5 |
Epoka kosmiczna: Mars | 4 468 | 4 468 | 208 000 | 83 950 | 10 240 | 311 | 5 |