Pałac Maharadży: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lato 2017 | | style="width: 70%;"| [[Lato]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
Linia 46: | Linia 46: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| | | 2,110 | ||
| | | 2,160 | ||
| 14 | | 14 | ||
| 5 | | 5 | ||
Linia 54: | Linia 54: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| | | 3,520 | ||
| | | 3,600 | ||
| 17 | | 17 | ||
| 5 | | 5 | ||
Linia 62: | Linia 62: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| | | 4,930 | ||
| | | 5,040 | ||
| 20 | | 20 | ||
| 5 | | 5 | ||
Linia 70: | Linia 70: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| | | 6,510 | ||
| | | 6,670 | ||
| 23 | | 23 | ||
| 5 | | 5 | ||
Linia 78: | Linia 78: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| | | 9,920 | ||
| | | 8,470 | ||
| 28 | | 28 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 1,600 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| | | 12,360 | ||
| | | 10,270 | ||
| 39 | | 39 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 3,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępu | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępu | ||
| | | 15,000 | ||
| | | 12,070 | ||
| 54 | | 54 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 4,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
| | | 18,660 | ||
| | | 14,050 | ||
| 77 | | 77 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 8,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| | | 23,470 | ||
| | | 16,040 | ||
| 107 | | 107 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 12,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| | | 30,550 | ||
| | | 18,020 | ||
| 153 | | 153 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 19,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| | | 35,380 | ||
| | | 20,180 | ||
| 206 | | 206 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 32,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
| | | 40,550 | ||
| | | 22,160 | ||
| 252 | | 252 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 51,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| | | 46,080 | ||
| | | 24,320 | ||
| 305 | | 305 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 76,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| | | 51,960 | ||
| | | 26,670 | ||
| 351 | | 351 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 58,190 | |||
| 28,830 | |||
| 427 | |||
| 5 | |||
| 5 | |||
| 128,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:17, 11 sie 2018
- Może być plądrowany (motywacja niemożliwa) | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek Mieszkalny |
Rozmiar: | 4x4 |
Wprowadzony w: | Lato 2017 |
Zestaw: | Indyjski Pałac |