Orichalcum: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(Utworzono nową stronę "===Crew Members=== Below you will find a list of all the crew members and their skills. Do note that not all crew members are automatically available to you - some of th...") |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 13 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
=== | ===Członkowie Załogi=== | ||
Poniżej znajdziesz listę wszystkich członków załogi i ich umiejętności. Zauważ, że nie wszyscy są automatycznie dostępni - niektórzy z nich wymagają zakończenia odpowiednich badań. | |||
{| | {| | ||
! style= | !style='text-align:center;'| Członek Załogi | ||
! style= | !style='text-align:center;'| Umiejętność #1 | ||
! style= | !style='text-align:center;'| Umiejętność #2 | ||
! style= | !style='text-align:center;'| Badanie | ||
! style= | !style='text-align:center;'| Opis | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Yeoman1_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Yeoman1_ci2.png|60px|center]] | ||
Pomocnik Deon | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | ||
| | | | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum | | style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | ||
| style="text-align: center;"| Deon | | style="text-align: center;"| Deon przypisuje umiejętności wydobywania orichalcum szczęśliwemu pióru. Nie rusza się bez niego z domu | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Yeoman2_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Yeoman2_ci2.png|60px|center]] | ||
Pomocnik Skye | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | ||
| | | | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum | | style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | ||
| style="text-align: center;"| Skye | | style="text-align: center;"| Rodzice Skye zawsze chcieli, by została pilotem, lecz ona się zbuntowała i zeszła pod wodę jako ekspert wydobycia orichalcum. | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Sonar2_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Sonar2_ci2.png|60px|center]] | ||
Technik sonarowy Kali | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | ||
| | | | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum | | style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | ||
| style="text-align: center;"| Kali | | style="text-align: center;"| Kali nie lubi, gdy ludzie czekają. | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Sonar1_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Sonar1_ci2.png|60px|center]] | ||
Technik sonarowy Iggy | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | ||
| | | | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum | | style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | ||
| style="text-align: center;"| Iggy | | style="text-align: center;"| Iggy żyje na krawędzi i nie ma czasu do stracenia! | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Reactor_ci3.png|60px|center]] | |||
Operator reaktora Walter | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | |||
| style="text-align: center;"| Maszyny zawsze pozostawiają puste przestrzenie, gdzie może być orichalcum, ale dlatego mamy Waltera! | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Reactor2_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Reactor2_ci2.png|60px|center]] | ||
Operator reaktora Alize | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| | | style="text-align: center;"| - [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum | | style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | ||
| style="text-align: center;"| Alize | | style="text-align: center;"| Alize wie, że więcej narzędzia nie są w stanie wydobyć. Następnie wraca po resztę. | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Logistics2_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Logistics2_ci2.png|60px|center]] | ||
Logistyk Laura | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| - [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| | | style="text-align: center;"| + [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum | | style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | ||
| style="text-align: center;"| Laura | | style="text-align: center;"| Laura znalazła sposób na naprawę okrętu podwodnego będącego w ruchu. Nic nie powstrzyma postępu! | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Logistics1_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Logistics1_ci2.png|60px|center]] | ||
Logistyk Duncan | |||
| style="text-align: center;"| | | style="text-align: center;"| + [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| + [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| + [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum | | style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | ||
| style="text-align: center;"| Duncan | | style="text-align: center;"| Duncan późno rozpoczął karierę, ale szybko awansował – teraz jest w stanie naprawiać statek będący w ruchu, podczas gdy kapitan może skupić się na żegludze. | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Lead2_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Lead2_ci2.png|60px|center]] | ||
Oficer Zia | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| + [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| + [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum | | style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | ||
| style="text-align: center;"| Zia | | style="text-align: center;"| Zia całe życie mieszkała na okręcie podwodnym, więc jest ekspertem w każdej dziedzinie. Problem? Szaleństwo, które ją ogarnia, gdy schodzi na ląd. | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Lead1_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Lead1_ci2.png|60px|center]] | ||
Oficer Deklan | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| + [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| + [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum | | style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | ||
| style="text-align: center;"| Deklan | | style="text-align: center;"| Deklan postrzega siebie jako człowieka renesansu i chce być świetny we wszystkim. | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Electrical2_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Electrical2_ci2.png|60px|center]] | ||
Elektryk Yara | |||
| style="text-align: center;"| + [[File: | | style="text-align: center;"| - [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | |||
| style="text-align: center;"| Yara wie wszystko o podkręcaniu silników okrętów podwodnych, jednak ma to swoją cenę: elektryzowanie włosów! | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Electrician_ci3.png|60px|center]] | |||
Elektryk Stan | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | |||
| style="text-align: center;"| W pośpiechu? Stan "statyczny" może pomóc w jego twórczych rozwiązaniach. | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Auxiliary_ci3.png|60px|center]] | |||
Oficer asystująca Eun | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | |||
| style="text-align: center;"| Eun emanuje optymizmem i motywuje każdego do jeszcze wydjaniejszej pracyj! | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Navigator_ci3.png|60px|center]] | |||
Nawigatorka Avril | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Wydobywanie Orichalcum | |||
| style="text-align: center;"| Surowa i poważna Nawigator Avril zmniejsza czas podróży. | |||
|- | |||
| [[File:OceanicFuture CrewMember Kendra.png|60px|center]] | |||
Naukowiec Kendra | |||
| [[File:Hub main icon experience boost.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Elektroniczny Tatuaż | |||
| style="text-align: center;"| Pragnienie wiedzy Kendry jest zaraźliwe. Wystarczy że załoga będzie w jej pobliżu, a zdobędzie więcej doświadczenia. | |||
|- | |||
| [[File:OceanicFuture_CrewMember_Fionn.png|60px|center]] | |||
Poszukiwacz Fionn | |||
| [[File:Hub_main_icon_scavanger.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Elektroniczny Tatuaż | |||
| style="text-align: center;"| Jeśli rozchodzi się o znajdowanie dodatkowych rzeczy podczas każdego nurkowania, to Fionn jest tym, kogo szukasz. | |||
|- | |||
| [[File:Digit1_ci5.png|60px|center]] | |||
Cyfrowy Russel | |||
| [[File:Hub_main_icon_the_twins.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Nowi rekruci | |||
| style="text-align: center;"| Jeśli wciąż uważasz że potrzebujesz więcej Orichalcum, poczekaj aż zobaczysz jak Russel pracuje ze swoją bliźniaczką, Rosą. | |||
|- | |||
| [[File:Digit2_ci5.png|60px|center]] | |||
Cyfrowa Rosa | |||
| [[File:Hub_main_icon_the_twins.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| | | style="text-align: center;"| Nowi rekruci | ||
| style="text-align: center;"| | | style="text-align: center;"| Dla Rosy nie ma rzeczy ważniejszych niż praca zespołowa. Razem ze swoim bliźniakiem, Russelem, potrafi skondensować więcej Orichalcum niż ktokolwiek inny. Tylko nie pomyl ich imion! | ||
|- | |||
| [[File:OceanicFuture_CrewMember_Ren.png|60px|center]] | |||
Konserwator | |||
| [[File:Hub_main_icon_ship_health_boost.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Podmorska inżynieria | |||
| style="text-align: center;"| Nic nie czyni Rena bardziej szczęśliwym niż majsterkowanie przy maszynach. To właśnie dlatego bycie w załodze Okrętu Podwodnego jest jego wymarzoną pracą. | |||
|} | |} | ||
=== | ===Umiejętności Załogi=== | ||
Poniżej znajduje się szczegółowy opis umiejętności poszczególnych członków załogi. | |||
{| | {| | ||
! style="text-align: center;"| | !style="text-align: center;"| Ikona | ||
! style="text-align: center;"| | !style="text-align: center;"| Nazwa | ||
! style="text-align: center;"| | !style="text-align: center;"| Opis | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Orichalcum.png|50px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Orichalcum.png|50px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum | | style="text-align: center;"| Orichalcum | ||
| style="text-align: center;"| | | style="text-align: center;"| Zwiększa (+) lub zmniejsza (-) ilość Orichalcum pozyskanego w trakcie wyprawy. | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub main icon time.png|50px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Hub main icon time.png|50px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| | | style="text-align: center;"| Czas | ||
| style="text-align: center;"| | | style="text-align: center;"| Zwiększa (+) albo zmniejsza (-) czas trwania wyprawy. | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|50px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|50px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| | | style="text-align: center;"| Wytrzymałość statku | ||
| style="text-align: center;"| | | style="text-align: center;"| Zwiększa wytrzymałość/naprawia (+) albo pogarsza wytrzymałość/uszkadza (-) statek w trakcie podróży. | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub main icon experience boost.png|50px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Naukowiec | |||
| style="text-align: center;"| Zwiększa otrzymywane doświadczenie dla wszystkich członków załogi. | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_scavanger.png|50px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Poszukiwacz | |||
| style="text-align: center;"| Przynosi dodatkowy, losowy zasób z podróży (nawet Diamenty!) | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_the_twins.png|50px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Bliźnięta | |||
| style="text-align: center;"| Gdy obydwoje znajdują się w załodze, zwiększają umiejętności pozostałych członków | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_ship_health_boost.png|50px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Zwiększenie zdolności naprawy | |||
| style="text-align: center;"| Zwiększa zdolności naprawy statku pozostałych członków załogi. | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 01:46, 3 mar 2018
Członkowie Załogi
Poniżej znajdziesz listę wszystkich członków załogi i ich umiejętności. Zauważ, że nie wszyscy są automatycznie dostępni - niektórzy z nich wymagają zakończenia odpowiednich badań.
Członek Załogi | Umiejętność #1 | Umiejętność #2 | Badanie | Opis |
---|---|---|---|---|
Pomocnik Deon |
+ | Wydobywanie Orichalcum | Deon przypisuje umiejętności wydobywania orichalcum szczęśliwemu pióru. Nie rusza się bez niego z domu | |
Pomocnik Skye |
+ | Wydobywanie Orichalcum | Rodzice Skye zawsze chcieli, by została pilotem, lecz ona się zbuntowała i zeszła pod wodę jako ekspert wydobycia orichalcum. | |
Technik sonarowy Kali |
- | Wydobywanie Orichalcum | Kali nie lubi, gdy ludzie czekają. | |
Technik sonarowy Iggy |
- | Wydobywanie Orichalcum | Iggy żyje na krawędzi i nie ma czasu do stracenia! | |
Operator reaktora Walter |
+ | - | Wydobywanie Orichalcum | Maszyny zawsze pozostawiają puste przestrzenie, gdzie może być orichalcum, ale dlatego mamy Waltera! |
Operator reaktora Alize |
+ | - | Wydobywanie Orichalcum | Alize wie, że więcej narzędzia nie są w stanie wydobyć. Następnie wraca po resztę. |
Logistyk Laura |
- | + | Wydobywanie Orichalcum | Laura znalazła sposób na naprawę okrętu podwodnego będącego w ruchu. Nic nie powstrzyma postępu! |
Logistyk Duncan |
+ | + | Wydobywanie Orichalcum | Duncan późno rozpoczął karierę, ale szybko awansował – teraz jest w stanie naprawiać statek będący w ruchu, podczas gdy kapitan może skupić się na żegludze. |
Oficer Zia |
+ | + | Wydobywanie Orichalcum | Zia całe życie mieszkała na okręcie podwodnym, więc jest ekspertem w każdej dziedzinie. Problem? Szaleństwo, które ją ogarnia, gdy schodzi na ląd. |
Oficer Deklan |
+ | + | Wydobywanie Orichalcum | Deklan postrzega siebie jako człowieka renesansu i chce być świetny we wszystkim. |
Elektryk Yara |
- | - | Wydobywanie Orichalcum | Yara wie wszystko o podkręcaniu silników okrętów podwodnych, jednak ma to swoją cenę: elektryzowanie włosów! |
Elektryk Stan |
- | - | Wydobywanie Orichalcum | W pośpiechu? Stan "statyczny" może pomóc w jego twórczych rozwiązaniach. |
Oficer asystująca Eun |
+ | - | Wydobywanie Orichalcum | Eun emanuje optymizmem i motywuje każdego do jeszcze wydjaniejszej pracyj! |
Nawigatorka Avril |
- | - | Wydobywanie Orichalcum | Surowa i poważna Nawigator Avril zmniejsza czas podróży. |
Naukowiec Kendra |
- | Elektroniczny Tatuaż | Pragnienie wiedzy Kendry jest zaraźliwe. Wystarczy że załoga będzie w jej pobliżu, a zdobędzie więcej doświadczenia. | |
Poszukiwacz Fionn |
- | Elektroniczny Tatuaż | Jeśli rozchodzi się o znajdowanie dodatkowych rzeczy podczas każdego nurkowania, to Fionn jest tym, kogo szukasz. | |
Cyfrowy Russel |
+ | Nowi rekruci | Jeśli wciąż uważasz że potrzebujesz więcej Orichalcum, poczekaj aż zobaczysz jak Russel pracuje ze swoją bliźniaczką, Rosą. | |
Cyfrowa Rosa |
- | Nowi rekruci | Dla Rosy nie ma rzeczy ważniejszych niż praca zespołowa. Razem ze swoim bliźniakiem, Russelem, potrafi skondensować więcej Orichalcum niż ktokolwiek inny. Tylko nie pomyl ich imion! | |
Konserwator |
- | Podmorska inżynieria | Nic nie czyni Rena bardziej szczęśliwym niż majsterkowanie przy maszynach. To właśnie dlatego bycie w załodze Okrętu Podwodnego jest jego wymarzoną pracą. |
Umiejętności Załogi
Poniżej znajduje się szczegółowy opis umiejętności poszczególnych członków załogi.
Ikona | Nazwa | Opis |
---|---|---|
Orichalcum | Zwiększa (+) lub zmniejsza (-) ilość Orichalcum pozyskanego w trakcie wyprawy. | |
Czas | Zwiększa (+) albo zmniejsza (-) czas trwania wyprawy. | |
Wytrzymałość statku | Zwiększa wytrzymałość/naprawia (+) albo pogarsza wytrzymałość/uszkadza (-) statek w trakcie podróży. | |
Naukowiec | Zwiększa otrzymywane doświadczenie dla wszystkich członków załogi. | |
Poszukiwacz | Przynosi dodatkowy, losowy zasób z podróży (nawet Diamenty!) | |
Bliźnięta | Gdy obydwoje znajdują się w załodze, zwiększają umiejętności pozostałych członków | |
Zwiększenie zdolności naprawy | Zwiększa zdolności naprawy statku pozostałych członków załogi. |