Ogród z ołtarzem – poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 171: | Linia 171: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 108 000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 108 000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 25 700 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 25 700 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 540 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 404 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 28 300 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:17, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x2 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoka Brązu | 230 | 45 | 30 | 200 |
Epoka Żelaza | 310 | 96 | 48 | 450 |
Wczesne Średniowiecze | 340 | 147 | 120 | 850 |
Rozkwit Średniowiecza | 380 | 206 | 240 | 1 200 |
Jesień Średniowiecza | 430 | 271 | 360 | 1 600 |
Epoka Kolonialna | 500 | 342 | 600 | 2 400 |
Epoka Przemysłowa | 570 | 417 | 1 200 | 3 000 |
Epoka Postępowa | 620 | 498 | 1 800 | 3 600 |
Modernizm | 670 | 584 | 3 000 | 4 500 |
Postmodernizm | 690 | 673 | 4 800 | 5 600 |
Współczesność | 810 | 767 | 7 200 | 7 300 |
Epoka Jutra | 980 | 865 | 12 000 | 8 400 |
Przyszłość | 1 170 | 967 | 19 200 | 9 700 |
Arktyczna Przyszłość | 1 360 | 1 073 | 28 800 | 11 000 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 580 | 1 181 | 36 000 | 12 400 |
Wirtualna Przyszłość | 1 880 | 1 294 | 48 000 | 13 900 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 3 010 | 2 048 | 78 000 | 23 200 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 3 270 | 2 224 | 108 000 | 25 700 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 3 540 | 2 404 | 126 000 | 28 300 |