Ogród obelisków: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[Kleopatra]] 2018 | | style="width: 70%;"| [[Kleopatra]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 107: | Linia 107: | ||
| 10,000 | | 10,000 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 39 | |||
| 11,200 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 19:38, 11 sie 2018
- Produkcja monet podwojona gdy zmotywowany, oraz dodatkowo produkuje Punkty Rozwoju | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 2x2 |
Wprowadzony w: | Kleopatra 2018 |
Epoka | dziennie |
||
---|---|---|---|
Epoka Brązu | 1 | 310 | 20 |
Epoka Żelaza | 3 | 660 | 32 |
Wczesne Średniowiecze | 4 | 1,000 | 80 |
Rozkwit Średniowiecza | 6 | 1,290 | 160 |
Jesień Średniowiecza | 8 | 1,550 | 240 |
Epoka Kolonialna | 10 | 2,140 | 400 |
Epoka Przemysłowa | 13 | 2,460 | 800 |
Epoka Postępowa | 15 | 2,810 | 1,200 |
Modernizm | 18 | 3,500 | 2,000 |
Postmodernizm | 20 | 4,400 | 3,200 |
Współczesność | 23 | 5,730 | 4,800 |
Epoka Jutra | 26 | 6,630 | 8,000 |
Przyszłość | 29 | 7,600 | 12,800 |
Arktyczna Przyszłość | 33 | 8,630 | 19,200 |
Oceaniczna Przyszłość | 36 | 10,000 | 24,000 |
Wirtualna Przyszłość | 39 | 11,200 | 32,000 |