Oaza: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 117: | Linia 117: | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 57,600 | | style="text-align: center;" | 57,600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 752 | |||
| style="text-align: center;" | 30,370 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 72,000 | |||
|} | |} | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Produkuje po 1 towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) | [[File:Good Production.png|25px]] Produkuje po 1 towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) |
Wersja z 16:29, 18 mar 2017
Produkuje po 1 towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza)