Namiot Madame Fortuny: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Wojciech przeniósł stronę Madame Fortuna's Tent do Namiot Madame Fortuny) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(droga niewymagana) | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(droga niewymagana) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Zima 2017 | | style="width: 70%;"| [[Zima]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
Linia 155: | Linia 155: | ||
| 35 | | 35 | ||
| 40 | | 40 | ||
| 1 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 18 | |||
| 18 | |||
| 40 | |||
| 45 | |||
| 1 | | 1 | ||
| 40 | | 40 | ||
|} | |} |
Wersja z 20:38, 11 sie 2018
- Zmienia epoką wraz z rozwojem Gracza | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek produkujący medale |
Rozmiar: | 1x1 (droga niewymagana) |
Wprowadzony w: | Zima 2017 |
Zestaw: | Zimowa Wioska |