Modernizm Budynki kulturowe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_ModernEra_Culture1-06381ce79.png}}<br />[[Park rozrywki]] | ||
| | | 900 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Diamenty | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 8x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br /> | ||
| | | 16 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>5 200 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_ModernEra_Culture2-d5858156b.png}}<br />[[Kino samochodowe]] | ||
| | | 458 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>320 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br /> | ||
| | | 6 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>2 800 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_ModernEra_Culture3-167484ef9.png}}<br />[[Amerykańska knajpka]] | |||
| 43 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>230 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br /> | |||
| 3 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>1 300 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_ModernEra_Culture4-60e3f33a6.png}}<br />[[Tor wrotkarski]] | |||
| 136 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>144 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 5 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>1 910 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 11:36, 5 lip 2023
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Park rozrywki |
900 Diamenty | 8x4 2x2 |
16 000 5 200 |
|
Kino samochodowe |
458 000 Monety 320 000 Zaopatrzenie |
6x4 2x2 |
6 000 2 800 |
|
Amerykańska knajpka |
43 000 Monety 230 000 Zaopatrzenie |
3x4 2x2 |
3 000 1 300 |
|
Tor wrotkarski |
136 000 Monety 144 000 Zaopatrzenie |
5x4 1x1 |
5 000 1 910 |