Mistyczne organy – poz. 2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 198: | Linia 198: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 520 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 520 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 63 000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 63 000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +8% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +4% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +5% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 710 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 72 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +8% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +8% | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +4% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +4% |
Wersja z 12:25, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | 3x1 | ||||||||||||
Zestaw: | Zestaw strasznego cyrku | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Epoka Brązu | 110 | 15 | +8% | +4% | +5% |
Epoka Żelaza | 160 | 24 | +8% | +4% | +5% |
Wczesne Średniowiecze | 190 | 60 | +8% | +4% | +5% |
Rozkwit Średniowiecza | 230 | 120 | +8% | +4% | +5% |
Jesień Średniowiecza | 270 | 180 | +8% | +4% | +5% |
Epoka Kolonialna | 320 | 300 | +8% | +4% | +5% |
Epoka Przemysłowa | 360 | 600 | +8% | +4% | +5% |
Epoka Postępowa | 400 | 900 | +8% | +4% | +5% |
Modernizm | 420 | 1 500 | +8% | +4% | +5% |
Postmodernizm | 440 | 2 400 | +8% | +4% | +5% |
Współczesność | 510 | 3 600 | +8% | +4% | +5% |
Epoka Jutra | 620 | 6 000 | +8% | +4% | +5% |
Przyszłość | 790 | 9 600 | +8% | +4% | +5% |
Arktyczna Przyszłość | 920 | 14 400 | +8% | +4% | +5% |
Oceaniczna Przyszłość | 1 120 | 18 000 | +8% | +4% | +5% |
Wirtualna Przyszłość | 1 340 | 24 000 | +8% | +4% | +5% |
Epoka Kosmiczna: Mars | 2 150 | 39 000 | +8% | +4% | +5% |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 2 330 | 54 000 | +8% | +4% | +5% |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 2 520 | 63 000 | +8% | +4% | +5% |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 2 710 | 72 000 | +8% | +4% | +5% |
Zbieranie monet
Atak dla armii defensywnej
Obrona armii atakującej