Magnum Opus: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[Van Gogh|Historia Vincenta van Gogha]] | | style="width: 70%;"| [[Van Gogh|Historia Vincenta van Gogha]] | ||
|} | |} | ||
Linia 186: | Linia 186: | ||
| 197 | | 197 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 170 | |||
| 240 | |||
| 600 | |||
| 20 | |||
| 32 | |||
| 1 | |||
| 240 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Small_powerguild.png]] *Potencjał jest dodawany podczas dziennego podsumowania<br> | [[File:Small_powerguild.png]] *Potencjał jest dodawany podczas dziennego podsumowania<br> |
Wersja z 19:09, 11 sie 2018
- Może zostać splądrowany (nie może być motywowany) | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek Produkcyjny |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | Historia Vincenta van Gogha |
W zależności od długości produkcji, budynek produkuje różnego rodzaju dobra:
|