Młyn jesieni - poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 6 750 | |||
| 8 - 14 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 8 440 | |||
| 11 - 17 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 10 130 | |||
| 13 - 20 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:02, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 30 | 45 | 500 | 390 | 6 | 1 | 3 |
Epoka Żelaza | 65 | 72 | 1 100 | 660 | 7 | 1 | 3 |
Wczesne Średniowiecze | 100 | 180 | 1 800 | 730 | 9 | 1 | 3 |
Rozkwit Średniowiecza | 141 | 360 | 2 500 | 820 | 10 | 1 | 3 |
Jesień Średniowiecza | 185 | 540 | 3 300 | 910 | 12 | 1 | 3 |
Epoka Kolonialna | 233 | 900 | 5 100 | 1 070 | 14 | 1 | 3 |
Epoka Przemysłowa | 285 | 1 800 | 6 300 | 1 210 | 19 | 1 | 3 |
Epoka Postępowa | 340 | 2 700 | 7 700 | 1 330 | 27 | 1 | 3 |
Modernizm | 398 | 4 500 | 9 500 | 1 420 | 38 | 1 | 3 |
Postmodernizm | 459 | 7 200 | 12 000 | 1 480 | 53 | 1 | 3 |
Współczesność | 523 | 10 800 | 15 600 | 1 720 | 75 | 1 | 3 |
Epoka Jutra | 590 | 18 000 | 18 100 | 2 090 | 101 | 1 | 3 |
Przyszłość | 659 | 28 800 | 20 700 | 2 510 | 124 | 1 | 3 |
Arktyczna Przyszłość | 731 | 43 200 | 23 600 | 2 920 | 150 | 1 | 3 |
Oceaniczna Przyszłość | 806 | 54 000 | 26 600 | 3 370 | 172 | 1 | 3 |
Wirtualna Przyszłość | 882 | 72 000 | 29 800 | 4 020 | 209 | 1 | 3 |
Epoka kosmiczna: Mars | 1 396 | 117 000 | 49 700 | 6 440 | 254 | 1 | 3 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)