Lista Pereł Architektury: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 10: | Linia 10: | ||
| style="background-color:#654321;border-color:#123456;color:#efdba6;text-align:left;" | Brak epoki | | style="background-color:#654321;border-color:#123456;color:#efdba6;text-align:left;" | Brak epoki | ||
| style="background-color:#654321;border-color:#123456;color:#efdba6;text-align:left;" | 3x3 | | style="background-color:#654321;border-color:#123456;color:#efdba6;text-align:left;" | 3x3 | ||
| style="background-color:#654321;border-color:#123456;color:#efdba6;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png [[Premie_Pereł_Architektury#Towary gildii|Towary gildii]]<br />https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | | style="background-color:#654321;border-color:#123456;color:#efdba6;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png [[Premie_Pereł_Architektury#Towary gildii|Towary gildii]]<br />https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_fierce_resistance-72ef0a8c3.png [[Premie_Pereł_Architektury#Zacięty opór|Zacięty opór]] | ||
|- style="background-color:##654321;border-color:##123456;color:##efdba6;" | |- style="background-color:##654321;border-color:##123456;color:##efdba6;" | ||
| style="background-color:#654321;border-color:#123456;color:#efdba6;text-align:left;" | {{sized-external-image|100px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/X_SS_AllAge_Expedition-7c3ab1b4c.png}} | | style="background-color:#654321;border-color:#123456;color:#efdba6;text-align:left;" | {{sized-external-image|100px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/X_SS_AllAge_Expedition-7c3ab1b4c.png}} | ||
Linia 263: | Linia 263: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:left;" | 5x5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:left;" | 5x5 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png [[Premie_Pereł_Architektury#Towary gildii|Towary gildii]]<br />https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_algorithmic_core-c5a6b5ba1.png [[Premie_Pereł_Architektury#Rdzeń algorytmiczny|Rdzeń algorytmiczny]] | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png [[Premie_Pereł_Architektury#Towary gildii|Towary gildii]]<br />https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_algorithmic_core-c5a6b5ba1.png [[Premie_Pereł_Architektury#Rdzeń algorytmiczny|Rdzeń algorytmiczny]] | ||
|- style="background-color:##255a3e;border-color:##457b41;color:##e9f6a1;" | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | {{sized-external-image|100px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/X_SS_SpaceAgeTitan_Landmark1-bda831c6e.png}} | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | [[Saturn VI: wrota CENTAUR]] | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | 4x4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_previous_era_good_production-f614a2d9f.png [[Premie_Pereł_Architektury#Produkcja towarów z poprzedniej epoki|Produkcja towarów z poprzedniej epoki]]<br />https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_military-72d9f3315.png [[Premie_Pereł_Architektury#Premia do umiejętności militarnych|Premia do umiejętności militarnych]] | |||
|- style="background-color:##255a3e;border-color:##457b41;color:##e9f6a1;" | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | {{sized-external-image|100px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/X_SS_SpaceAgeTitan_Landmark2-5914257a4.png}} | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | [[Saturn VI: wrota PEGAZ]] | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | 4x4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_forgepoints-e3ed48926.png [[Premie_Pereł_Architektury#Badania|Badania]]<br />https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_fierce_resistance-72ef0a8c3.png [[Premie_Pereł_Architektury#Zacięty opór|Zacięty opór]] | |||
|- style="background-color:##255a3e;border-color:##457b41;color:##e9f6a1;" | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | {{sized-external-image|100px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/X_SS_SpaceAgeTitan_Landmark3-587b507eb.png}} | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | [[Saturn VI: wrota HYDRA]] | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | 4x4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png [[Premie_Pereł_Architektury#Towary gildii|Towary gildii]]<br />https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_advanced_tactics-f51a4c798.png [[Premie_Pereł_Architektury#Zaawansowana taktyka|Zaawansowana taktyka]] | |||
|} | |} |