Lista Pereł Architektury: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 257: | Linia 257: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:left;" | 4x6 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:left;" | 4x6 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_mysterious_shards-64a7d6e32.png [[Premie_Pereł_Architektury#Tajemnicze odłamki|Tajemnicze odłamki]] | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_mysterious_shards-64a7d6e32.png [[Premie_Pereł_Architektury#Tajemnicze odłamki|Tajemnicze odłamki]] | ||
|- style="background-color:##99540b;border-color:##e77d00;color:##ffce7d;" | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:left;" | {{sized-external-image|100px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/X_SS_SpaceAgeJupiterMoon_Landmark1-ff9f2cf72.png}} | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:left;" | [[Rdzeń SI]] | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:left;" | 5x5 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png [[Premie_Pereł_Architektury#Towary gildii|Towary gildii]]<br />https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_algorithmic_core-21a317957.png [[Premie_Pereł_Architektury#Rdzeń algorytmiczny|Rdzeń algorytmiczny]] | |||
|} | |} |