Legendarna ciastkarnia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 118: | Linia 118: | ||
| style="text-align: center" | 4,961 | | style="text-align: center" | 4,961 | ||
| style="text-align: center" | 72,000 | | style="text-align: center" | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center" | 1,330 | |||
| style="text-align: center" | 765 | |||
| style="text-align: center" | 5,439 | |||
| style="text-align: center" | 90,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:13, 18 mar 2017