Legendarna ciastkarnia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Zima 2015 | | style="width: 70%;"| [[Zima]] 2015 | ||
|} | |} | ||
Linia 125: | Linia 125: | ||
| style="text-align: center" | 5,439 | | style="text-align: center" | 5,439 | ||
| style="text-align: center" | 90,000 | | style="text-align: center" | 90,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center" | 1,590 | |||
| style="text-align: center" | 806 | |||
| style="text-align: center" | 5,880 | |||
| style="text-align: center" | 120,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 18:24, 11 sie 2018
- Motywacja zwiększa podwójnie zbiór zaopatrzenia; niezmotywowana może być splądrowana | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek produkcyjny |
Rozmiar: | 5x3 |
Wprowadzony w: | Zima 2015 |