Laboratorium szalonego naukowca: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 177: | Linia 177: | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 76,800 | | style="text-align: center;" | 76,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 430 | |||
| style="text-align: center;" | 1,090 | |||
| style="text-align: center;" | 25 | |||
| style="text-align: center;" | 8,660 | |||
| style="text-align: center;" | 1 | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 96,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Produkuje po 2 towary z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) | [[File:Good Production.png|25px]] Produkuje po 2 towary z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) |
Wersja z 16:14, 18 mar 2017
Produkuje po 2 towary z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza)