Królowa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 102: | Linia 102: | ||
| 19,640 | | 19,640 | ||
| 19,200 | | 19,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 1 | |||
| 22,140 | |||
| 24,000 | |||
|} |
Wersja z 16:31, 18 mar 2017