Królewskie kaskady: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Wojciech przeniósł stronę Królewskie Kaskady do Królewskie kaskady) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Rosa Parks]] | ||
|} | |} | ||
Linia 122: | Linia 122: | ||
| 1,070 | | 1,070 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,180 | |||
| 33,700 | |||
| 1,180 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 19:50, 11 sie 2018
- Gdy zmotywowany produkuje podwójną ilość monet oraz wytwarza 7 sztuk losowego towaru | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x4 |
Wprowadzony w: | Rosa Parks |