Królewska Marmurowa Brama: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Wojciech przeniósł stronę Royal Marble Gateway do Królewska Marmurowa Brama) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[Napoleon Bonaparte]] 2018 | | style="width: 70%;"| [[Napoleon Bonaparte]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 134: | Linia 134: | ||
| +6% | | +6% | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,294 | |||
| 8,400 | |||
| 1,294 | |||
| +7% | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 19:50, 11 sie 2018
- Produkcja monet podwojona gdy zmotywowany | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | Napoleon Bonaparte 2018 |