Król: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Event urodzinowy 2013 | | style="width: 70%;"| [[Event urodzinowy]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Linia 107: | Linia 105: | ||
| 22,140 | | 22,140 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1 | |||
| 24,800 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 19:13, 11 sie 2018
- Motywacja zwiększa podwójnie zbiór monet; niezmotywowany może być splądrowany | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 2x2 |
Wprowadzony w: | Event urodzinowy 2013 |