Kolumna Bohaterów – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 6 750 | |||
| 6 - 9 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 8 440 | |||
| 7 - 12 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 10 130 | |||
| 9 - 14 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:03, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 45 | 500 | 500 | 3 | 2 | 3 |
Epoka Żelaza | 72 | 1 200 | 1 200 | 4 | 2 | 3 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | 2 100 | 2 100 | 5 | 2 | 3 |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | 2 900 | 2 900 | 6 | 2 | 3 |
Jesień Średniowiecza | 540 | 3 800 | 3 800 | 6 | 2 | 3 |
Epoka Kolonialna | 900 | 5 800 | 4 900 | 7 | 2 | 3 |
Epoka Przemysłowa | 1 800 | 7 300 | 5 900 | 10 | 2 | 3 |
Epoka Postępowa | 2 700 | 8 800 | 6 900 | 14 | 2 | 3 |
Modernizm | 4 500 | 11 000 | 8 100 | 20 | 2 | 3 |
Postmodernizm | 7 200 | 13 800 | 9 200 | 27 | 2 | 3 |
Współczesność | 10 800 | 18 000 | 10 400 | 39 | 2 | 3 |
Epoka Jutra | 18 000 | 20 800 | 11 600 | 53 | 2 | 3 |
Przyszłość | 28 800 | 23 900 | 12 700 | 64 | 2 | 3 |
Arktyczna Przyszłość | 43 200 | 27 100 | 14 000 | 78 | 2 | 3 |
Oceaniczna Przyszłość | 54 000 | 30 600 | 15 300 | 89 | 2 | 3 |
Wirtualna Przyszłość | 72 000 | 34 200 | 16 600 | 108 | 2 | 3 |
Epoka kosmiczna: Mars | 117 000 | 57 200 | 26 800 | 132 | 2 | 3 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)