Kiosk: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Historia Tour de France 2017 | | style="width: 70%;"| [[Historia Tour de France]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Linia 118: | Linia 118: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1 | |||
| 14,880 | |||
| 5 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 20:25, 11 sie 2018
- Po zmotywowaniu produkcja monet jest podwojona; jeśli nie jest zmotywowany, plądrowanie jest możliwe | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzono w: | Historia Tour de France 2017 |
*Produkuje po jednym towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza)