Kiosk: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 112: | Linia 112: | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 1 | |||
| 13,280 | |||
| 5 | |||
| 36,000 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 16:12, 18 mar 2017
*Produkuje po jednym towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza)