Kamienna nagroda: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 597 | | 597 | ||
| 86,400 | | 86,400 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 689 | |||
| 108,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:38, 18 mar 2017