Jadeitowy posąg – poz. 4: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 206: | Linia 206: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 104 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 32 400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:39, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 2x2 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 20 | 200 | 5 | 3 | 4 |
Epoka Żelaza | 32 | 500 | 5 | 3 | 4 |
Wczesne Średniowiecze | 80 | 800 | 5 | 3 | 4 |
Rozkwit Średniowiecza | 160 | 1 100 | 5 | 3 | 4 |
Jesień Średniowiecza | 240 | 1 500 | 5 | 3 | 4 |
Epoka Kolonialna | 400 | 2 300 | 5 | 3 | 4 |
Epoka Przemysłowa | 800 | 2 800 | 5 | 3 | 4 |
Epoka Postępowa | 1 200 | 3 400 | 5 | 3 | 4 |
Modernizm | 2 000 | 4 200 | 5 | 3 | 4 |
Postmodernizm | 3 200 | 5 300 | 5 | 3 | 4 |
Współczesność | 4 800 | 6 900 | 5 | 3 | 4 |
Epoka Jutra | 8 000 | 8 000 | 5 | 3 | 4 |
Przyszłość | 12 800 | 9 200 | 5 | 3 | 4 |
Arktyczna Przyszłość | 19 200 | 10 500 | 5 | 3 | 4 |
Oceaniczna Przyszłość | 24 000 | 11 800 | 5 | 3 | 4 |
Wirtualna Przyszłość | 32 000 | 13 200 | 5 | 3 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 52 000 | 22 100 | 5 | 3 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 72 000 | 24 500 | 5 | 3 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 84 000 | 27 000 | 5 | 3 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 96 000 | 29 600 | 5 | 3 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 104 000 | 32 400 | 5 | 3 | 4 |
Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)