Hamak: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 133: | Linia 133: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 240 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 240 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 84 000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 84 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 570 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 96 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 12:26, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | 2x2 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 230 | 20 |
Epoka Żelaza | 320 | 32 |
Wczesne Średniowiecze | 430 | 80 |
Rozkwit Średniowiecza | 540 | 160 |
Jesień Średniowiecza | 640 | 240 |
Epoka Kolonialna | 740 | 400 |
Epoka Przemysłowa | 850 | 800 |
Epoka Postępowa | 950 | 1 200 |
Modernizm | 1 050 | 2 000 |
Postmodernizm | 1 160 | 3 200 |
Współczesność | 1 270 | 4 800 |
Epoka Jutra | 1 350 | 8 000 |
Przyszłość | 1 440 | 12 800 |
Arktyczna Przyszłość | 1 640 | 19 200 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 890 | 24 000 |
Wirtualna Przyszłość | 2 260 | 32 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 3 610 | 52 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 3 930 | 72 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 4 240 | 84 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 4 570 | 96 000 |