Funkcje podtrzymywania życia Asteroidowa kolonia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{#ask: Category:Asteroidowa kolonia BuildingType::Funkcje podtrzymywania życia | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Prov...") |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport1-a9f4f3188.png}}<br />[[Kontener (Asteroidowa kolonia)]] | ||
| | | 39 600 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>46 800 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | ||
| | | 70 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Funkcje podtrzymywania życia | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport2-df489a45b.png}}<br />[[Zbiornik paliwa (Asteroidowa kolonia)]] | ||
| | | 60 300 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>71 200 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x2<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | ||
| | | 130 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Funkcje podtrzymywania życia | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport3-db90c4db5.png}}<br />[[Podziemny reaktor (Asteroidowa kolonia)]] | |||
| 83 700 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>98 900 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x4<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 220 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Funkcje podtrzymywania życia | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport4-89c2b7adb.png}}<br />[[Port kosmiczny (Asteroidowa kolonia)]] | |||
| 206 300 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>243 800 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 590 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Funkcje podtrzymywania życia | |||
| | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 11:35, 5 lip 2023
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Kontener (Asteroidowa kolonia) |
39 600 Monety 46 800 Zaopatrzenie |
2x2 Ulica nie jest wymagana |
70 Funkcje podtrzymywania życia | |
Zbiornik paliwa (Asteroidowa kolonia) |
60 300 Monety 71 200 Zaopatrzenie |
3x2 Ulica nie jest wymagana |
130 Funkcje podtrzymywania życia | |
Podziemny reaktor (Asteroidowa kolonia) |
83 700 Monety 98 900 Zaopatrzenie |
2x4 Ulica nie jest wymagana |
220 Funkcje podtrzymywania życia | |
Port kosmiczny (Asteroidowa kolonia) |
206 300 Monety 243 800 Zaopatrzenie |
4x4 Ulica nie jest wymagana |
590 Funkcje podtrzymywania życia |