Epoka Przemysłowa Dekoracje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_IndustrialAge_Deco1-44060e69f.png}}<br />[[Sznur na bieliznę]] | ||
| | | 6 430 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>6 670 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | ||
| | | 100 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>53 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_IndustrialAge_Deco2-556472d39.png}}<br />[[Lampa gazowa]] | ||
| | | 3 470 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>8 190 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | ||
| | | 100 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>54 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_IndustrialAge_Deco3-9b304146d.png}}<br />[[Stary południowy mur]] | |||
| 10 580 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>16 380 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 200 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>109 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_IndustrialAge_Deco5-d550648df.png}}<br />[[Karylion]] | |||
| 150 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Diamenty | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 400 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>236 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_IndustrialAge_Deco6-673ff9c6f.png}}<br />[[Stary wschodni mur]] | |||
| 10 580 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>16 380 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x2<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 200 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>109 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_IndustrialAge_Deco7-9eba259c8.png}}<br />[[Fontanna z ławkami]] | |||
| 250 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Diamenty | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 800 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>472 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_IndustrialAge_Deco8-5a38e41b6.png}}<br />[[Hydrant]] | |||
| 10 970 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>11 990 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 100 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>60 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_IndustrialAge_Deco9-b4b650da9.png}}<br />[[Pawilon z kwiatami]] | |||
| 30 980 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>39 820 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 400 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>227 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 11:36, 5 lip 2023
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Sznur na bieliznę |
6 430 Monety 6 670 Zaopatrzenie |
1x1 Ulica nie jest wymagana |
100 53 |
|
Lampa gazowa |
3 470 Monety 8 190 Zaopatrzenie |
1x1 Ulica nie jest wymagana |
100 54 |
|
Stary południowy mur |
10 580 Monety 16 380 Zaopatrzenie |
2x1 Ulica nie jest wymagana |
200 109 |
|
Karylion |
150 Diamenty | 2x1 Ulica nie jest wymagana |
400 236 |
|
Stary wschodni mur |
10 580 Monety 16 380 Zaopatrzenie |
1x2 Ulica nie jest wymagana |
200 109 |
|
Fontanna z ławkami |
250 Diamenty | 2x2 Ulica nie jest wymagana |
800 472 |
|
Hydrant |
10 970 Monety 11 990 Zaopatrzenie |
1x1 Ulica nie jest wymagana |
100 60 |
|
Pawilon z kwiatami |
30 980 Monety 39 820 Zaopatrzenie |
2x2 Ulica nie jest wymagana |
400 227 |