Dziwidło olbrzymie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 42: | Linia 42: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| 25 | |||
| 25 | |||
| 25 | |||
| 8 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | |||
| 30 | | 30 | ||
| 30 | | 30 | ||
| 30 | | 30 | ||
| 20 | | 20 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| 35 | |||
| 35 | |||
| 35 | |||
| 40 | | 40 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | |||
| 40 | | 40 | ||
| 40 | | 40 | ||
| 40 | | 40 | ||
| 60 | | 60 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| | | 45 | ||
| | | 45 | ||
| | | 45 | ||
| 100 | | 100 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| 50 | |||
| 50 | |||
| 50 | |||
| 200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | |||
| 60 | | 60 | ||
| 60 | | 60 | ||
| 60 | | 60 | ||
| 300 | | 300 | ||
|- | |- | ||
Linia 96: | Linia 96: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| | | 95 | ||
| | | 95 | ||
| | | 95 | ||
| 1200 | | 1200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| | | 115 | ||
| | | 115 | ||
| | | 115 | ||
| 2000 | | 2000 | ||
|- | |- |
Wersja z 14:05, 28 sty 2018