Drzewo Wiecznej Miłości: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 85: | Linia 85: | ||
| 2,870 | | 2,870 | ||
| 43,200 | | 43,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 3,310 | |||
| 54,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 15:40, 18 mar 2017
- Happiness is doubled while polished | |
Properties | |
Type: | Decoration |
Size: | 3x3 |
Obtainable From: | Valentine's Event 2015 Valentine's Event 2016 |