Drzewko majowe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Majówka 2016 | | style="width: 70%;"| [[Majówka]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Linia 88: | Linia 88: | ||
| 1,460 | | 1,460 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,750 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 18:22, 10 sie 2018
| |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek kulturowy |
Rozmiar: | 2x2 |
Wprowadzony w: | Majówka 2016 |