Dom strachów – poz. 2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 205: | Linia 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 88 800 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 88 800 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | -1 230 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 97 100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 860 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:41, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | -50 | 83 | 60 | 600 | 570 |
Epoka Żelaza | -90 | 179 | 96 | 1 400 | 980 |
Wczesne Średniowiecze | -100 | 275 | 240 | 2 400 | 1 080 |
Rozkwit Średniowiecza | -110 | 386 | 480 | 3 400 | 1 210 |
Jesień Średniowiecza | -130 | 507 | 720 | 4 400 | 1 350 |
Epoka Kolonialna | -150 | 640 | 1 200 | 6 800 | 1 580 |
Epoka Przemysłowa | -170 | 782 | 2 400 | 8 400 | 1 780 |
Epoka Postępowa | -190 | 933 | 3 600 | 10 200 | 1 960 |
Modernizm | -200 | 1 094 | 6 000 | 12 700 | 2 100 |
Postmodernizm | -210 | 1 261 | 9 600 | 16 000 | 2 180 |
Współczesność | -240 | 1 437 | 14 400 | 20 800 | 2 540 |
Epoka Jutra | -290 | 1 619 | 24 000 | 24 100 | 3 080 |
Przyszłość | -350 | 1 811 | 38 400 | 27 700 | 3 690 |
Arktyczna Przyszłość | -410 | 2 009 | 57 600 | 31 400 | 4 300 |
Oceaniczna Przyszłość | -470 | 2 212 | 72 000 | 35 400 | 4 960 |
Wirtualna Przyszłość | -560 | 2 423 | 96 000 | 39 700 | 5 930 |
Epoka Kosmiczna: Mars | -900 | 3 835 | 156 000 | 66 300 | 9 480 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | -980 | 4 165 | 216 000 | 73 400 | 10 310 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | -1 060 | 4 502 | 252 000 | 80 900 | 11 140 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | -1 140 | 4 848 | 288 000 | 88 800 | 12 000 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | -1 230 | 5 200 | 312 000 | 97 100 | 12 860 |