Dekoracje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 264: | Linia 264: | ||
|- | |- | ||
|[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration7.png|100px]]<br />Oceaniczna huśtawka||[[File:icon_coins.png]] 114,900<br />[[File:icon_supplies.png]] 190,330<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 1,046||[[File:Icon happy-per-field.png]] 262 | |[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration7.png|100px]]<br />Oceaniczna huśtawka||[[File:icon_coins.png]] 114,900<br />[[File:icon_supplies.png]] 190,330<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 1,046||[[File:Icon happy-per-field.png]] 262 | ||
|- | |||
|[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration8.png|100px]]<br />Wieża ratownika||[[File:icon_coins.png]] 116,970<br />[[File:icon_supplies.png]] 207,430<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 1,115||[[File:Icon happy-per-field.png]] 279 | |||
|} | |} |
Wersja z 23:44, 2 mar 2018
Dekoracje są o wiele mniejsze niż budynki kulturowe - większość z nich zajmuje jedną kratkę, część cztery. W odróżnieniu od innych budynków, nie muszą być one połączone drogą z Ratuszem. Ze względu na swój niewielki rozmiar nadają się idealnie do wypełniania pustych przestrzeni w mieście i nie wymagają wiele namysłu, aczkolwiek dają mniej zadowolenia na kratkę niż budynki kulturowe.