Dekoracje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 254: | Linia 254: | ||
|- | |- | ||
|[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration3.png|100px]]<br />Akwarium||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 250||[[File:icon_size.png]] 1x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 569||[[File:Icon happy-per-field.png]] 284 | |[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration3.png|100px]]<br />Akwarium||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 250||[[File:icon_size.png]] 1x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 569||[[File:Icon happy-per-field.png]] 284 | ||
|- | |||
|[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration2.png|100px]]<br />Kolonia koralowców||[[File:icon_coins.png]] 54,160<br />[[File:icon_supplies.png]] 159,330<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 796||[[File:Icon happy-per-field.png]] 199 | |||
|} | |} |
Wersja z 19:04, 31 maj 2017
Dekoracje są o wiele mniejsze niż budynki kulturowe - większość z nich zajmuje jedną kratkę, część cztery. W odróżnieniu od innych budynków, nie muszą być one połączone drogą z Ratuszem. Ze względu na swój niewielki rozmiar nadają się idealnie do wypełniania pustych przestrzeni w mieście i nie wymagają wiele namysłu, aczkolwiek dają mniej zadowolenia na kratkę niż budynki kulturowe.