Czarna Wieża: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Wojciech przeniósł stronę Black Tower do Czarna Wieża) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Halloween 2017 | | style="width: 70%;"| [[Halloween]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Linia 165: | Linia 165: | ||
| 198 | | 198 | ||
| 120,000 | | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1 | |||
| 52,900 | |||
| <span style="color: red">-4,700</span> | |||
| 3 | |||
| 5 | |||
| 240 | |||
| 160,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Small_goods.png]] *Produkuje po 1 towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) | [[File:Small_goods.png]] *Produkuje po 1 towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) |
Wersja z 19:48, 11 sie 2018
- Zmotywowany produkuje podwójną ilość monet oraz Punkty Rozwoju, surowce i medale; może zostać splądrowany gdy nie zmotywowany | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 4x5 |
Wprowadzony w: | Halloween 2017 |
*Produkuje po 1 towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza)