Choinka: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 85: | Linia 85: | ||
| 960 | | 960 | ||
| 19,200 | | 19,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 1,110 | |||
| 24,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 15:50, 18 mar 2017
- Zrestaurowanie zwiększa podwójnie zadowolenie | |
Szczegóły | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 2x2 |
Do zdobycia w: | Zima 2013, 2014, 2015 |