Chata Jabłecznych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 236: | Linia 236: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 113 300 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 113 300 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13 260 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13 260 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11 770 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +13% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +18% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 124 400 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 14 280 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atak dla armii atakującej<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Obrona dla armii defensywnej<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atak dla armii atakującej<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Obrona dla armii defensywnej<br> |
Wersja z 12:34, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 200 | 60 | +5% | +10% | 800 | 680 | 4 |
Epoka Żelaza | 440 | 96 | +5% | +11% | 2 000 | 1 160 | 4 |
Wczesne Średniowiecze | 670 | 240 | +6% | +11% | 3 400 | 1 290 | 4 |
Rozkwit Średniowiecza | 940 | 480 | +6% | +12% | 4 700 | 1 440 | 4 |
Jesień Średniowiecza | 1 230 | 720 | +7% | +12% | 6 200 | 1 600 | 4 |
Epoka Kolonialna | 1 550 | 1 200 | +7% | +13% | 9 500 | 1 880 | 4 |
Epoka Przemysłowa | 1 900 | 2 400 | +8% | +13% | 11 800 | 2 120 | 4 |
Epoka Postępowa | 2 270 | 3 600 | +8% | +14% | 14 300 | 2 330 | 4 |
Modernizm | 2 660 | 6 000 | +9% | +14% | 17 800 | 2 500 | 4 |
Postmodernizm | 3 060 | 9 600 | +9% | +15% | 22 400 | 2 600 | 4 |
Współczesność | 3 490 | 14 400 | +10% | +15% | 29 200 | 3 020 | 4 |
Epoka Jutra | 3 930 | 24 000 | +10% | +16% | 33 800 | 3 670 | 4 |
Przyszłość | 4 400 | 38 400 | +11% | +16% | 38 700 | 4 400 | 4 |
Arktyczna Przyszłość | 4 880 | 57 600 | +11% | +17% | 44 000 | 5 120 | 4 |
Oceaniczna Przyszłość | 5 370 | 72 000 | +12% | +17% | 49 600 | 5 910 | 4 |
Wirtualna Przyszłość | 5 880 | 96 000 | +12% | +18% | 55 600 | 7 060 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 9 310 | 156 000 | +13% | +18% | 92 800 | 11 290 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 10 110 | 216 000 | +13% | +18% | 102 800 | 12 270 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 10 930 | 252 000 | +13% | +18% | 113 300 | 13 260 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 11 770 | 288 000 | +13% | +18% | 124 400 | 14 280 | 4 |
Atak dla armii atakującej
Obrona dla armii defensywnej