Budynki produkcyjne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 220: | Linia 220: | ||
|- | |- | ||
|[[File:P_SS_OceanicFuture_Workshop8.png|200px]]<br />Spa||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 1,200<br />[[File:icon_population.png]] 900<br /><br />[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Jezdnia||[[File:icon_supplies_plus.png]] 12,150<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]]486<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00|| | |[[File:P_SS_OceanicFuture_Workshop8.png|200px]]<br />Spa||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 1,200<br />[[File:icon_population.png]] 900<br /><br />[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Jezdnia||[[File:icon_supplies_plus.png]] 12,150<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]]486<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00|| | ||
|- | |||
|[[File:P_SS_OceanicFuture_Workshop9.png|200px]]<br />Sea Garden||[[File:icon_coins.png]] 743,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 247,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 960<br /><br />[[File:icon_size.png]] 3x5<br />[[File:icon_clock.png]] 12:00:00<br />[[File:Road_Single.png]] Road||[[File:icon_supplies_plus.png]] 5,770<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]]385<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00|| | |||
|} | |} |
Wersja z 23:40, 2 mar 2018
Budynki produkcyjne, w przeciwieństwie do budynków mieszkalnych, nie produkują dostaw samoczynnie. Aby rozpocząć wytarzanie zaopatrzenia gracz powinien wybrać produkcję w danym budynku produkcyjnym. Istnieje sześć różnych długości czasu produkcji (5 minut, 15 minut, 1 godzina, 4 godziny, 8 godzin i 1 dzień), które odpowiadają różnym ilościom produkowanych materiałów. Im krótszy jest czas produkcji, tym więcej zaopatrzenia może zostać wyprodukowane w danej jednostce czasu. Po zakończeniu produkcji, gracz musi zebrać zapasy.