Budynki produkcyjne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 214: | Linia 214: | ||
|- | |- | ||
|[[File:P_SS_OceanicFuture_Workshop5.png|200px]]<br />Fabryka ekstrakcji minerałów||[[File:icon_coins.png]] 929,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 393,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1,320<br /><br />[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 09:20:00<br />[[File:Road_Double.png]] Jezdnia||[[File:icon_supplies_plus.png]] 7,500<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 300<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 170 | |[[File:P_SS_OceanicFuture_Workshop5.png|200px]]<br />Fabryka ekstrakcji minerałów||[[File:icon_coins.png]] 929,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 393,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1,320<br /><br />[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 09:20:00<br />[[File:Road_Double.png]] Jezdnia||[[File:icon_supplies_plus.png]] 7,500<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 300<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 170 | ||
|- | |||
|[[File:P_SS_OceanicFuture_Workshop6.png|200px]]<br />Farma wodorostów||[[File:icon_coins.png]] 983,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 395,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1,370<br /><br />[[File:icon_size.png]] 6x4<br />[[File:icon_clock.png]] 10:00:00<br />[[File:Road_Single.png]] Droga||[[File:icon_supplies_plus.png]] 7,780<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]]324<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 120 | |||
|} | |} |
Wersja z 22:46, 10 paź 2017
Budynki produkcyjne, w przeciwieństwie do budynków mieszkalnych, nie produkują dostaw samoczynnie. Aby rozpocząć wytarzanie zaopatrzenia gracz powinien wybrać produkcję w danym budynku produkcyjnym. Istnieje sześć różnych długości czasu produkcji (5 minut, 15 minut, 1 godzina, 4 godziny, 8 godzin i 1 dzień), które odpowiadają różnym ilościom produkowanych materiałów. Im krótszy jest czas produkcji, tym więcej zaopatrzenia może zostać wyprodukowane w danej jednostce czasu. Po zakończeniu produkcji, gracz musi zebrać zapasy.