Budynki mieszkalne Starożytny Egipt: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{#ask: Category:Starożytny Egipt BuildingType::Budynki mieszkalne | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produ...") |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential1.png}}<br />[[Prosta chata z gliny (Starożytny Egipt)]] | ||
| | | 40 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>50 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 24 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | ||
| | | 29 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential2.png}}<br />[[Wielopiętrowy dom z gliny (Starożytny Egipt)]] | ||
| | | 77 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>96 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 51 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | ||
| | | 73 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 8h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential3.png}}<br />[[Blok mieszkalny (Starożytny Egipt)]] | |||
| 234 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>293 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 202 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | |||
| 587 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 1d | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential4.png}}<br />[[Luksusowa rezydencja (Starożytny Egipt)]] | |||
| 288 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 246 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | |||
| 248 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 8h | |||
|} |
Wersja z 10:48, 12 sty 2021
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Prosta chata z gliny (Starożytny Egipt) |
40 Monety 50 Zaopatrzenie |
2x2 1x1 |
24 Egipcjanie |
29 / 4h |
Wielopiętrowy dom z gliny (Starożytny Egipt) |
77 Monety 96 Zaopatrzenie |
3x2 1x1 |
51 Egipcjanie |
73 / 8h |
Blok mieszkalny (Starożytny Egipt) |
234 Monety 293 Zaopatrzenie |
3x5 1x1 |
202 Egipcjanie |
587 / 1d |
Luksusowa rezydencja (Starożytny Egipt) |
288 Monety 360 Zaopatrzenie |
4x4 1x1 |
246 Egipcjanie |
248 / 8h |