Budynki mieszkalne Kolonia na Marsie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeMars_Residential3.png}}<br />[[Lądownik (Kolonia na Marsie)]] | ||
| | | 200 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>240 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 73 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Koloniści <br/> | ||
| | | 152 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeMars_Residential4.png}}<br />[[Prosty schron (Kolonia na Marsie)]] | ||
| | | 486 506 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>583 807 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 98 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Koloniści <br/> | ||
| | | 1 008 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeMars_Residential5.png}}<br />[[Dom modularny (Kolonia na Marsie)]] | |||
| 950 218 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>1 140 261 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 5x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 647 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Koloniści <br/> | |||
| 638 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 8h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeMars_Residential6.png}}<br />[[Kopuła (Kolonia na Marsie)]] | |||
| 1 449 822 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>1 739 786 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 332 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Koloniści <br/> | |||
| 3 894 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 8h | |||
|} |
Wersja z 10:48, 12 sty 2021
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Lądownik (Kolonia na Marsie) |
200 000 Monety 240 000 Zaopatrzenie |
2x2 1x1 |
73 Koloniści |
152 / 4h |
Prosty schron (Kolonia na Marsie) |
486 506 Monety 583 807 Zaopatrzenie |
3x3 1x1 |
98 Koloniści |
1 008 / 4h |
Dom modularny (Kolonia na Marsie) |
950 218 Monety 1 140 261 Zaopatrzenie |
5x3 1x1 |
647 Koloniści |
638 / 8h |
Kopuła (Kolonia na Marsie) |
1 449 822 Monety 1 739 786 Zaopatrzenie |
4x5 1x1 |
332 Koloniści |
3 894 / 8h |